Alternatieve energie systemen

14 april 2023

Benodigd kapitaal

€150.000,-

Maandelijkse omzet

€1.000,-

Minimale ticketsize

€100.000,-

Sector(en)

Bouw en Installatie, Energy, Vastgoed

Na veel te hebben geïnvesteerd in onderzoek naar alternatieve energie systemen, ben ik tot het inzicht gekomen dat er nog een gigantische marktpotentie ligt indien energie systemen op een andere manier worden ingericht.

Via verificatie middels A.I. kan worden gesteld dat energie besparingen tussen 6 en 30% mogelijk zijn t.o.v. bestaande energie systemen. Dit maakt de oplossing duurzaam. In de huidige energie transitie wordt hier te weinig rekening mee gehouden en daarom is het belangrijk om het mantra “voorkomen is beter dan genezen” te hanteren en in een keer voor een optimaal systeem te kiezen.

Dit bedrijf richt zich op het behoeden van klanten van koopwoningen voor bouwfouten omtrent elektra, met name omtrent EMF Exposure hetgeen door bouwbiologen in Duitsland wordt omschreven als slecht voor de gezondheid.

Zelf omschrijf ik dit vaak als “leven in een omgeving met hoge spanning (voltages) leidt sneller tot overspannenheid”.

De missie is om een alternatief netwerk aan te leggen en veiligheidsopties in te bouwen, zoals schakelaars om slaapkamers te kunnen uitschakelen om EMF’s te verminderen en stroom te kunnen besparen.

Momenteel hebben ze slechts enkele klanten consumenten/MKB, maar veel klanten hebben meegedaan op donatiebasis / contributie t.a.v wetenschappelijk onderzoek.

Op basis van meer dan 100 metingen kan gesteld worden dat ons huidige 230 V AC netwerk de nodige problemen veroorzaakt, in het bijzonder in bestaande bouw. Maar ook bij nieuwbouw wordt dit vaak over het hoofd gezien.

De missie is om op lange termijn woningen en werkplekken te voorzien van systemen die vooral op DC werken, maar momenteel wordt er eerst gewerkt aan een hybride systeem, waarbij bijv. eerst het lichtnet wordt aangepakt.

Het bedrijf werkt voornamelijk met externe leveranciers en de eigenaar positioneert zichzelf als onafhankelijk.

Uit onderzoek blijkt dat >99% van de gebouwen ongezond zijn vanwege o.a. stroomvervuiling en EMI.

De eigenaar heeft meer dan 7 jaar onderzoek gedaan en kan concluderen dat er onvoldoende kennis is over deze onderwerpen bij veel bedrijven, met ernstige gevolgen voor eindgebruikers. De propositie kan onderbouwd worden met meer dan 100 metingen en externe onderzoeken van onder andere enkele PhD wetenschappers.

Tevens heeft de eigenaar een meetmethode ontwikkeld waarvoor mogelijk IP aangevraagd kan worden en welke op zeer grote schaal kan worden geïmplementeerd en ook een goede basis geeft voor verder productontwikkeling.

Business model:

Verkoop van producten en diensten aan projectontwikkelaars met als doel vooral een zo hoog mogelijke kwaliteit te bieden voor eindgebruikers.

Tevens kunnen producten ontwikkeld worden die gepatenteerd kunnen worden en die via licentie aan onderaannemers kan worden uitgegeven.

USP’s:

Uniek onderzoek met Intellectual Property.

Integriteit boven winstgevendheid.

Investeringsbehoefte:

Om het nieuwe energie systeem te kunnen demonstreren, zou idealiter een tiny house of containerwoning worden aangeschaft, welke als ontmoetings en inspiratie plek kan functioneren om het nieuwe energie systeem te demonstreren.  Daarnaast is er behoefte aan kantoorruimte en mobiliteit.

Het zou fijn zijn als naast kapitaal er ook middelen, netwerk kennis en tijd kan worden ingebracht.

Ervaring founder(s):

Op basis van jaren aan onderzoek tot zeer vernieuwende inzichten gekomen.

Overige relevante informatie:

Het bedrijf heeft jaren lang geinvesteerd en verlies gedraaid, maar is momenteel in een stadium waarin de kennis verzilverd kan worden.

Graag zou ik kennis maken met investeerders om de mogelijkheden te bespreken.

"*" geeft vereiste velden aan

Interesse? Wij verbinden je graag!

Naam*

Volg ons

Recente plaatsingen

Uniek advertentie concept op pizzadoos

Uniek advertentie concept op pizzadoos

Benodigd Kapitaal: € 210.000,-
Maandelijkse Omzet: € 0,-
Sector(en): B2C-Software, Consumentengoederen, E-Commerce, Marketing

Deze onderneming introduceert een hippe manier van adverteren waarbij de concurrentie minimaal is! Wij hebben een formule on...

Lees meer

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief om periodiek op de hoogte te blijven van het aanbod op ons platform.

Kenmerken

Type klant:

B2B2C

Sector(en):

Bouw en Installatie, Energy, Vastgoed

Bedrijfsfase:

Early Growth

Aantal huidige werknemers:

1

Aantal founders:

1

Gewenst type investeerder(s):

Angel Investor,Incubator/Accelerator

Benodigd kapitaal:

€150.000,-

Reeds toegezegde financiering:

Minimale ticketsize:

€100.000,-

Maandelijkse omzet:

€1.000,-

Omzet (prognose) komende 12 maanden:

€100.000,-

Omzet (prognose) maand 13 – 24:

€600.000,-

Maandelijkse kosten:

€300,-

Andere interessante plaatsingen

Uniek advertentie concept op pizzadoos

Uniek advertentie concept op pizzadoos

Benodigd Kapitaal: € 210.000,-
Maandelijkse Omzet: € 0,-
Sector(en): B2C-Software, Consumentengoederen, E-Commerce, Marketing

Deze onderneming introduceert een hippe manier van adverteren waarbij de concurrentie minimaal is! Wij hebben een formule on...

Lees meer

Over Venture Capital

Venture Capital verbindt investeerders met organisaties die op zoek zijn naar kapitaal. Hierdoor onderstaan kansen tot groei en nieuwe innovaties.

Bellen:

Tel: 030-300.32.27

Mailen:

info@venturecapital.nl 

Bezoeken:

Vredehofstraat 1, 3761 HA Soest

Design by SDG Works

Scan de code