De mental health tips voor generatie Z

22 november 2021

 Beschrijving onderneming:

Wereldwijd, heeft 1 op de 5 mensen te maken met mentale gezondheid problemen. Maar liefst 60% van deze mensen worden niet behandeld. Hierbij gaan mentale gezondheid klachten gaan vaak gepaard met andere chronische ziekte. Daarom kunnen we deze feiten niet langer negeren! Deze startup biedt mentale gezondheid steun aan generatie Z. 

De startup is een snelgroeiend merk op social met ruim 5.8B viewers op TikTok raakt deze startup Gen Z met mental health tips. Ze bieden de tools die mensen nodig hebben om de gewenste veranderingen te brengen in hun leven omtrent mentale gezondheid. De startup biedt een app aan die uit drie onderdelen bestaat: 

– Awareness (o.a. mentale gezondheid tests)

– Knowledge (video’s, boeken, podcasts, cursussen)

– Support (buddystem)

De boeiende activiteiten kunnen altijd en overal worden gebruikt op een smartphone, tablet of computer. Kleine stukjes tijd kunnen grote veranderingen aanbrengen. De startup brengt een gevalideerde app, onder executives uit de markt uit die helpt bij de 3 belangrijkste stappen in het verbeteren van mentale gezondheid: awareness, knowledge en support.

Business Model:

Subscription fee, social media business accounts (advertenties voor content op basis van expertise, advies en influencer messaging) en verkoop van producten op eigen website.

Type klant:

B2B & B2C

 

Gewenst type investeerder:

Angel investor

 

USP’s:

Enorm veel online traffic en omzet op socials met ruim 5,8B views op TikTok.

Benodigd Kapitaal:

€550.000,-

Investeringsbehoefte:

– €330.000,- Ontwikkelen van een MVP.

– €120.000,- Team.

– €100.000,- Sales en uitbreiding naar andere socials zoals: LinkedIn, Facebook, Twitter, Youtube en display.

Sector:

Health

Bedrijfsfase:

Early Growth

Aantal founders:

2

Aantal huidige werknemers:

1-5

Team:

Het team bestaat uit: een marketeer, een ervaren ondernemer en een investeerder die actief wordt wanneer er een andere investeerder zich aansluit. De investeerder sluit aan met een additionele € 100.000,-. liefst zoeken ze hierbij 3 investeerders met mental health, corporate en/ of arbeidsbemiddeling ervaring.

Maandelijkse omzet (huidig):

€5.000,-

Omzet (Prognose) komende 12 maanden:

€60.000,-

Omzet (Prognose) maand 13 – 24:

€200.000,-

 

Huidige maandelijkse kosten:

€4.000-

 

Reeds toegezegde financiering in deze ronde:

€0,-

Overige relevante informatie:

De founders hebben €35.000,- geïnvesteerd in de website, webshop en merchandise.

Interesse in dit profiel?

Reageer op dit profiel en vele andere



Volg ons

Recente plaatsingen

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief om periodiek op de hoogte te blijven van het aanbod op ons platform.

Andere interessante plaatsingen

Over Venture Capital

Venture Capital verbindt investeerders met organisaties die op zoek zijn naar kapitaal. Hierdoor onderstaan kansen tot groei en nieuwe innovaties.

Bellen:

Tel: 030-300.32.27

Mailen:

info@venturecapital.nl 

Bezoeken:

Vredehofstraat 1, 3761 HA Soest

Design by SDG Works

Scan de code