Events voor bewustzijnsontwikkeling en zelfontdekking

4 maart 2023

Wij zijn een jong bedrijf dat zich richt op bewustzijnsontwikkeling, zelfontdekking en het vinden van levensdoelen. Bij ons kunnen mensen de diepte in gaan en op zoek gaan naar betekenisvolle ervaringen die bijdragen aan hun persoonlijke ontwikkeling. Ons aanbod omvat onder andere betekenisvolle vakanties, verbindende ceremonies en meerdaagse helende retreats.

Wij richten ons op bewuste mensen, jongvolwassenen vanaf 18 jaar tot en met 45 jaar, die op zoek zijn naar producten en diensten op het gebied van bewustwording, persoonlijke ontwikkeling, inzichtsplanten, verbinding met anderen, trauma verwerking en ontspanning. Wij geloven dat deze doelgroep behoefte heeft aan persoonlijke ontwikkeling en willen hen daarbij ondersteunen.

Onze producten en diensten helpen mensen bij het vinden van hun persoonlijke doelen en het ontdekken van hun eigen kracht. Wij geloven dat we mensen kunnen helpen hun volledige potentieel te bereiken door hen de tools te geven die ze nodig hebben om hun eigen weg te vinden.

Sinds onze oprichting op 15-06-2021 hebben we al een omzet van €45.000,- gegenereerd. Momenteel hebben we een maandelijkse omzet van €5.000,-. We hebben tot nu toe ongeveer 180 klanten geholpen bij hun persoonlijke ontwikkeling en trauma verwerking.

Business model:

Direct Sales. We verkopen producten voor bewuste mensen in onze webshop. Daarnaast bieden we verschillende programma’s en activiteiten aan op het gebied van bewustwording, persoonlijke ontwikkeling en ontspanning.

Type klant:

B2C

Gewenst type investeerder:

Angel investor

USP’s:

  • Nuchtere, veilige, liefdevolle aanpak
  • Er is alle aandacht voor de klant
  • Goede sfeer
  • Mooie locatie(s)
  • Goede informatie
  • No-bs.

Benodigd kapitaal:

€400.000,- (De totale behoefte is €500.000,-, echter is er al €100.000,- toegezegd door een investeerder.)

Investeringsbehoefte:

  • Kosten voor de ontwikkeling van nieuwe programma’s en activiteiten: €50.000
  • Kosten voor marketingcampagnes: €50.000
  • Kosten voor training en opleiding van personeel: €25.000
  • Kosten voor personeel: € 250.000
  • Kosten voor beveiliging en veiligheid: €10.000
  • Kosten voor de website/webshop: € 25.000
  • Overige kosten: €90.000

Hiernaast heeft de onderneming een locatie nodig dit zou ongeveer €1.500k zijn. Dit is niet direct nodig.

Sector:

Health, Leisure, Travel

Bedrijfsfase:

Early Growth

Aantal founders:

1

Aantal huidige werknemers:

0

Ervaring founders:

De ondernemer heeft 15 jaar ervaring als ondernemer in IT en 2 jaar in de health/travel/leisure.

Maandelijkse omzet:

€5.000,-

Omzet (prognose) komende 12 maanden:

€70.000,-

Omzet (prognose) maand 13-24:

€100.000,-

Huidige maandelijkse kosten:

€1.500,-

Overige relevante informatie:

Er is al €50k tot €65k geïnvesteerd door de founder. Daarbij is er nog €6k geïnvesteerd door anderen.

"*" geeft vereiste velden aan

Interesse? Wij verbinden je graag!

Naam*

Volg ons

Recente plaatsingen

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief om periodiek op de hoogte te blijven van het aanbod op ons platform.


Andere interessante plaatsingen

A modern thrift store concept

A modern thrift store concept

This company is going to be a sustainable and modern thrift store concept that offers high-quality secondhand goods...

Over Venture Capital

Venture Capital verbindt investeerders met organisaties die op zoek zijn naar kapitaal. Hierdoor onderstaan kansen tot groei en nieuwe innovaties.

Bellen:

Tel: 030-300.32.27

Mailen:

info@venturecapital.nl 

Bezoeken:

Vredehofstraat 1, 3761 HA Soest

Design by SDG Works

Scan de code