Producent van een nieuwe unieke soort kaassnack

4 oktober 2021

Beschrijving onderneming:

Dit bedrijf is in 2017 opgericht. Zij produceren een unieke soort kaassnack welke nog niet bestaat op de Europese markt. Het is een gezonde en smaakvolle snack, ideaal geschikt als borrelhap.

De snacks zullen worden aangeboden op de horeca- en consumenten markt. Er zijn al verbindingen gemaakt met grote partijen zoals Jumbo supermarkten en Takeaway.com.

Directe vraag van Takeaway en jumbo liggen klaar. Samen zijn deze goed voor 3 miljoen euro per jaar. Gesprekken met Tokfood, Kitchenonamission, Hellofresh, Marleyspoon, Van der sterre, Friesland Campina zijn bezig op verzoek van deze afnemers.

 

Business Model: 

Door directe verkoop aan afnemers zoals de Supermarkten en groothandels welke de horeca gelegenheden bedienen.
Tevens worden de producten via hun eigen website verkocht en zullen de producten op diverse goed presterende online platforms worden aangeboden om volume afname te realiseren.

 

Type klant:

B2B

Gewenst type investeerder:

Angel investor; Venture Capitalist; Incubator/accelerator

Wat onderscheidt jouw onderneming van anderen in jouw sector (USP’s)?:

Dit bedrijf heeft een (food)product ontwikkeld welke nog niet bestaat. Het is een unieke kaassnack welke goed in de smaak valt (grootschalig onderzoek). Het bedrijf is flexibel en kan diverse unieke kazen produceren naar wens van de afnemers. De machinepark is zodanig geavanceerd dat er wel 15 soorten kaas met een machine park geproduceerd kan worden.

Het bedrijf is momenteel bezig met het uitbreiden van zijn export naar Europese landen en naar het Midden-Oosten. Er zijn al serieuze contacten gelegd in deze landen met potentiële afnemers.

 

Benodigd Kapitaal:

€500.000,-

 

Investeringsbehoefte:

Deel van de investering is benodigd voor uitbereiding van bestaande machinepark, hierdoor kan de onderneming voldoen aan de grote vraag naar de producten. Een ander deel is bedoeld om voorraden te financieren.

 

Sector:

Food

Bedrijfsfase:

Early Growth

Aantal founders:

1

Aantal huidige werknemers:

5-10

Maandelijkse omzet (huidig):

€20.000,-

 

Omzet (Prognose) komende 12 maanden:

€500.000,-

 

Omzet (Prognose) maand 13 – 24:

€1.400.000,-

Huidige maandelijkse kosten:

€8.600,-

Reeds toegezegde financiering:

€350.000,- door de Rabobank.

 

Ervaring:

10 jaar ervaring in eigen onderneming.

"*" geeft vereiste velden aan

Interesse? Wij verbinden je graag!

Naam*

Volg ons

Recente plaatsingen

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief om periodiek op de hoogte te blijven van het aanbod op ons platform.

Andere interessante plaatsingen

Over Venture Capital

Venture Capital verbindt investeerders met organisaties die op zoek zijn naar kapitaal. Hierdoor onderstaan kansen tot groei en nieuwe innovaties.

Bellen:

Tel: 030-300.32.27

Mailen:

info@venturecapital.nl 

Bezoeken:

Vredehofstraat 1, 3761 HA Soest

Design by SDG Works

Scan de code