Naast aandelen en economische rechten krijgen investeerders vaak ook zeggenschapsrechten. Die zitten meestal verpakt...
De rolstoel opnieuw uitgevonden
Dit profiel is niet meer beschikbaar
Reageren op dit profiel is op dit moment niet mogelijk.
De onderneming is sinds 2018 een start-up in mobiliteitshulpmiddelen voor ouderen en mensen met een mobiliteitsbeperking.
Wij hebben het onze missie gemaakt om een transport rolstoel te ontwikkelen die de mobiliteit bevorderd en stigma verlaagd. Daarom is de geheel door ons vormgegeven rolstoel makkelijk mee te nemen en heeft de rolstoel een modulair en aantrekkelijk ontwerp.
Het gekozen business model via distributeurs in onze key markten stelt ons in staat om snel internationaal te kunnen schalen in omvangrijke en groeiende markt (1.2 miljard).
Om de volgende groeistap te zetten is de onderneming op zoek naar additioneel kapitaal.
Business model:
Ontwerpen, ontwikkelen en verkopen van intuïtieve design mobiliteitsproducten met functionele USP’s en gezonde marges van +50 %.
Productie wordt gedaan in samenwerking met sterke en schaalbare productiepartners en verkoop via marktleidende distributiepartners.
USP’s:
- Innovatiekracht (design, modulair, functioneel)
- Gebalanceerd team: ervaren maar ook jong genoeg om een frisse wind in de industrie te geven.
- Sterk en divers distributienetwerk
Investeringsbehoefte:
Investeringsbehoefte nodig voor werkkapitaal om verkoopgroei mogelijk te maken via evenementen, reiskosten, rolstoelaanpassingen in lokale markten, testen voor verzekeringsinstanties en productontwikkeling.
Van de benodigde € 630.000 is er reeds € 200.000 toegezegd.
Ervaring founder(s):
Founder 1:
– Verantwoordelijkheden: productontwikkeling & strategie
– Ervaring: 14 jaar in: product ontwikkeling, marketing, NBD & corporate strategy (Philips)
Founder 2:
– Verantwoordelijkheden: Verkoop & Operatie
– Ervaring: 10 jaar in financial analysis, project management en NBD (Van Lanschot en Philips)
Overige relevante informatie:
De onderneming heeft reeds van diverse partijen > € 900.000 aan funding ontvangen.
- Founders 50.000
- Een Nederlandse ROM 250.000
- Angel investors: 250.000
- FFF: 180.000
- Rabobank: 150.000
- Pilon: 150.000
Andere interessante plaatsingen
https://venturecapital.nl/het-circulaire-luiersysteem-dat-de-professionele-kinderopvang-definitief-van-wegwerp-naar-herbruikbaar-brengt/
Bij bijna elke venture capital-ronde komt het onderwerp option pool ter sprake. Voor veel founders voelt dit als een...
Liquidation preference uitgelegd: wie krijgt wat bij een exit?
Bij exits draait het niet alleen om de headline-waardering. Minstens zo belangrijk is hoe de opbrengst wordt verdeeld....



