Studied is een <...
Co-founder/partner gezocht voor de speurtocht naar succes.
19 March 2024
Business Model:
Dit bedrijf is breed opgezet. Speurtocht kinderfeestjes zijn voornamelijk voor particulieren. De voorstellingen juist meer voor bedrijven. In ons aanbod hebben we diensten, verhuur en verkoop.
Type klant:
USP’s:
Wij hebben de kennis en ervaring in huis net als de materialen en apparatuur. Hierdoor kunnen we snel in kleine hoeveelheden produceren. Maar ook oog voor detail en kwaliteit is voor ons belangrijk.
Gewenst type Co-founder / Partner:
Verwachtingen van een nieuwe co-founder/partner:
Iemand met feeling voor het bedrijf en de diensten/producten. Een gelijke binnen het bedrijf. (50/50) Samen de schouders eronder en vooruit. Een partner die de zwakke punten in het bedrijf kan versterken. Dit is vooral op marketing en commercieel gebied. Daarbij is een kapitaalinjectie (<20K) gewenst.
Sector(en):
Bedrijfsfase:
Aantal huidige founders:
Aantal huidige werknemers:
"*" indicates required fields
Interesse in dit profiel?
Reageer op dit profiel en vele andere
Volg ons
Recente plaatsingen
Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief om periodiek op de hoogte te blijven van het aanbod op ons platform.
Andere interessante plaatsingen
Citystreamers
T-shirts met stripfiguren zoekt co-founder (unieke rechten op Suske & Wiske reeds gekocht)
Maak het verschil in de groene mobiliteit van NL en europa!
Over Venture Capital
Venture Capital verbindt investeerders met organisaties die op zoek zijn naar kapitaal. Hierdoor onderstaan kansen tot groei en nieuwe innovaties.
Bellen:
Tel: 030-300.32.27
Mailen:
info@venturecapital.nl
Bezoeken:
Vredehofstraat 1, 3761 HA Soest
Handige links
Informatie
© VentureCapital.nl B.V.
VentureCapital.nl B.V. | 2024